עמוד נחיתה מעוצב – איך חיינו בלי זה קודם?

עמוד נחיתה הוא פתרון מושלם לכל מי שרוצה להעביר לגולש מסר ממוקד המניע לפעולה. עמוד נחיתה מאפשר לאסוף רשימה של לקוחות פוטנציאלים אשר עבור עסקים רבים מהווה מידע ששווה זהב. אך כיצד עושים זאת? כיצד נגרום לגולשים להשאיר פרטים בעמוד הנחיתה שיצרנו? בואו ונגלה.

אנשי שיווק ובעלי עסקים מבצעים שימוש בעמודי נחיתה לרוב לטובת איסוף פרטי לקוחות פוטנציאלים עבור פעילות שיווקית ממוקדת, כגון רישום לקורס/ וובינר/ סדנה/ מבצע מכירה.  כמו כן מבוצע שימוש בעמודי נחיתה ברמה השוטפת לטובת איסוף פרטי לקוחות לצורך דיוור ישיר של ניוזלטר.  קיימים עסקים אשר בוחרים שלא להשקיע תקציב בבניית אתר ומעדיפים לבנות עמוד נחיתה ואפילו כמה עמודי נחיתה שונים, כל אחד מהם עם מסר שיווקי אחר. אך עם כל עסק בונה עמודי נחיתה, כיצד תגרום לגולש להשאיר פרטים דווקא בעמוד הנחיתה שלך? על כך יש מגוון מחקרים ותיאוריות ולהלן מספר ממצאים מעניינים.

החשיבות שבעיצוב

ראשית, ישנם מחקרים המדברים על חשיבות עיצוב כפתורי ההנעה לפעולה. בהיבט זה מאוד חשוב לשים לב לכל הקשור לגודל הכפתור, למיקומו על גבי עמוד הנחיתה ולטקסט הרשום על גביו. כך למשל טקסט  “לחץ כאן”  עובד הרבה יותר טוב מאשר “השאר פרטים”, משום שצרכנים פחות מעדיפים לטרוח לעבור תהליך רישום ארוך ומייגע.

היבט חשוב נוסף הוא השדות אותם יש למלא. לא מומלץ לבקש מהגולש למלא יותר מ- 3 שדות לכל היותר. במידה ותבקש למלא טקסט ביותר שדות, קיימת סבירות גבוה שהגולש פשוט יעזוב את עמוד הנחיתה מבלי להשאיר פרטים, כך שמומלץ לבקש פרטי מייל ושם מלא בלבד.

עוד נושא חשוב שיש לשים עליו את הדעת בעת בניית עמוד נחיתה הוא המסר השיווקי. מאחר והשטח בעמוד הנחיתה הינו מוגבל, צריך שהמסר השיווקי יהיה מנוסח באופן ממוקד, מניע לפעולה, מעביר מסר, מתומצת, משכנע ובעצמם כל מה שמסר שיווקי צריך להיות. זו הסיבה מדוע עסקים רבים פונים למטרה זו לכותבי תוכן מקצועיים.

על מנת שעמוד הנחיתה שלך יכיל באופן מקצועי את כל האלמנטים האלה וישלב עיצוב מוקפד ומושך תשומת לב, כזה שקשה לדלג עליו, מומלץ לפנות לספק מקצועי ובעל ניסיון. רק מומחה בתחום בניית עמודי נחיתה ידע לזהות את סגנון העיצוב ואת אופי עמוד הנחיתה להם הנך זקוק. ספק מומחה ידע להתאים את עיצוב עמוד הנחיתה לשפת המותג ולתדמית העסקית. זו הסיבה מדוע עסקים רבים בוחרים לעבוד רק עם ספקים בעלי הבנה עמוקה וניסיון בתחום עיצוב ובניית עמודי נחיתה ולא מסתפקים בחובבנים ומתלמדים. אם הנך זקוק לעמוד נחיתה מקצועי שיעשה עבורך עבודה איכותית, אל תהסס לפנות אלינו.

אתם מוזמנים להתרשם מעיצוב עמודי הנחיתה שלנו!

יש לכם שאלה? מוזמנים ליצור קשר

אולי יעניין אותך גם...

סוגי לוגואים

לוגו הוא מרכיב חיוני אם לא החיוני ביותר,  בזהות המותג. זהו ייצוג חזותי של ערכי החברה, התרבות והשליחות שלה. סוגים

קרא עוד »

עיצוב White Paper

ההגדרה של Whitepaper (נקרא גם White Paper) משתנה במידה רבה מתעשייה לתעשייה, אשר יכול להיות קצת מבלבל עבור חברות סטארטאפ

קרא עוד »

איזה כיף!

עשיתם עוד צעד לעבר עסק זורח!

מבטיחים לחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן לכל שאלה ובקשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!