שירותים למפתחים ומתכנתים

עיצוב אתרים ומיתוג במיקור-חוץ.
הגדלת העסק שלך ושיפור ההחזר על ההשקעה שלך בעזרת שירותי המיקור חוץ שלנו.
עיצוב אתרים יצירתיים, מיתוג וניהול פרוייקטים, כך שתוכל להתמקד בהגדלת בסיס הלקוחות שלך.
לסטודיו ארטיסטיק ניסיון רב בעיצוב מלוטש, ידידותי למשתמש, זמני תגובה קצרים, עיצוב אתרים ומערכות באיכות גבוהה.

למה כדאי לעבוד איתנו במיקור-חוץ?

עלות נמוכה ומשתלמת

עם שירותי המיקור-חוץ של ארטיסטיק תוכל לקבל עיצובים כובשים ומקצועיים במחיר נמוך בהרבה מאשר היית מעסיק מעצב אצלך בעסק באופן קבוע (מיסים, תוכנות, ציוד וכיוצא בזה הם מרכיבים מאוד משמעותיים ויקרים בהעבקת מעצב בתוך החברה). עם שירותי המיקור-חוץ שלנו תוכל להשלים פרויקטים מכל מקום בעולם, תוך זמן קצר יותר, דבר שיחסוך כמובן גם בעלויות (זמן=כסף לא? :). תן לנו לנהל עבורך את העיצוב בצורה האופטימאלית ביותר וכך תוכל להתפנות לדברים החשובים באמת.

עיצוב איכותי ממעצב מקצועי

אנו יוצרים אתרים פונקציונליים שנראים מלוטשים ומודרניים. אנו מקדישים תשומת לב רבה לחוויית המשתמש, טיפוגרפיה, צבעים ואיורים, ומוודאים כי הכל משתלב היטב יחד כדי ליצור עיצובים פונקציונליים ועדיין אסתטי. כמו כן אנו מעצבים בהתאם למותג כדי להבטיח מיתוג קוהרנטי על פני כל ערוצים הדיגיטליים והמודפסים כאחד.

שילוב של ידע טכני ויצירתיות

עיצוב אתרים ובניית אתרים הם שני דברים שונים הדורשים שתי מיומנויות שונות. בין אם אתה צריך מעצב אינטרנט יצירתי לעיצוב ממשק משתמש אינטרנט יפה אובעל מקצוע בעל ידע טכני - בארטיסטיק אתה מכוסה! אצלנו תוכל לקבל עיצובים המתאימים לכל הצרכים הטכנולוגיים שלך אם באתרים, אפליקציות, או ממשקים למיניהם.

אמינות ומקצועיות ללא פשרות

אנו נלווה אותך בכל שלב של תהליך הפיתוח באינטרנט, תוך שמירה על כל העדכונים האחרונים של הפרויקט ויוודא כי אתה מקבל את העיצוב באיכות הגבוהה ביותר ובלוחות הזמנים שקבעתם. בין לקוחותינו נמנים חברות סטארטאפ רבות, גופים ממשלתיים וכן גורמי ביטחון, תוך שמירה על סודיות מוחלטת ודיסקרטיות המהוגנים בהסכמי סודיות ממוקדים.

תקשורת מעולה

אנו יודעים כי תקשורת טובה חשובה כשמדובר בהצלחת הפרויקט. מנהלי הפרויקטים שלנו, מעצבי אתרים מצטיינים באנגלית כתובה ודיבורית, מה שמקל עליך לתקשר איתנו באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון.

אנחנו כאן לכל שאלה ובקשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

איזה כיף!

עשיתם עוד צעד לעבר עסק זורח!

מבטיחים לחזור אליכם בהקדם