עיצוב מצגות Power Point

עיצוב מצגות POWER POINT או PDF ויזואליות שעושות וואוו!
אנחנו מעצבים מצגת אפקטיבית שעוזרת לך להתעלות מעל המתחרים שלך ולהקשר לקהל שלך.

מומחים לעיצוב מצגות POWER POINT

מצגות עיסקיות ועד מצגות למותגים הגדולים במשק, לנו יש את הניסיון והמומחיות לה אתם דרושים.

עיצוב מצגות Power Point – למה דווקא בארטיסטיק?

בשונה מחברות פרסום סטנדרטיות, כל מצגת שנעצב, עיצוב מצגות עסקיות או מצגת משקיעים, מאופיינת בהשקעה אישית רבה ועם דאגה לפרטים הכי קטנים בהתאם למותג ובהתאם ללקוח. אנחנו מאמינים שמצגת יכולה להזניק או להפיל עסק או הרצאה, מוצר או הדרכה ולכן עושים את כל המאמצים כדי ליצור מצגת ייחודית שמצליחה לספר סיפור ומעבירה את הרעיון העסקי באופן נהיר ומקצועי.
בארטיסטיק מעצבים מצגות מקצועיות לכל אירוע: עיצוב מצגת עסקית, עיצוב מצגת משקיעים, עיצוב מצגות לכנסים ואירועים ועיצוב מצגת חברה (עיצוב פרופיל חברה)

מומחים בתוכן ויזואלי

כבעלי הרעיון וההרצאה לעיתים תיתקלו בקושי להעביר את המסר אליו התכוונתם. כדי שהלקוחות והקהל יאמינו בכם, אתם חייבים לעצב מצגת ויזואלית מהממת.
לכן אתם חייבים לעבוד עם מעצבים גרפיים אשר עיצוב מצגות Power Point היא ההתמחות שלהם וכוללת יצירת מידע ויזואלי מרשים.
מתמקדים בלספר סיפור
מצגת מקצועית צריכה להיות מאוד קצרה ועניינית. לפעמים יש לכם רק 60 שניות להעביר את כל הקונספט שלכם. המצגת צריכה להיות מועברת כמו סיפור. היא חייבת לתפוס את העניין של הלקוח / הקהל ולהוביל אותו דרך כל האספקטים השונים של העסק והנושא המדובר בצורה מדוייקת ובו זמנית מרתקת.

הרבה יותר מסתם מצגת

עיצוב מצגות עסקיות, עיצוב מצגת משקיעים, מצגת הדרכה, מצגות לאירועים וכנסים – אנחנו ניצור עבורכם מצגת שהיא לגמרי Custom Made. לא רק לוגו מעוצב וטקסט, בלי תבניות ובלי תמונות ממוחזרות. כל שקופית מעוצבת בנפרד על מנת להעביר את התוכן בצורה המשכנעת ביותר.

התאמה לתקציב שלכם

גם לזה יש לנו פיתרון יצירתי: עיצוב טמפלייט ייחודי רק לכם בו תוכלו לבנות כמה עמודים וכמה מצגות שרק תרצו במראה ייחודי שמותאם אך ורק למותג שלכם!
הטמפלייט יכלול את הלוגו והמיתוג שלכם, אתר האתר שלכם וכל מה שתבקשו.
שלב ראשון: ההיכרות שלנו איתכם
שלב 1: להכיר אתכם
בשלב זה נשאל אתכם המון שאלות וננסה להבין טוב יותר אודות הקונספט של העסק / השירות / המוצר שלכם.  מי קהל היעד, מה גודל השוק, מי המתחרים, מה האסטרטגיה השיווקית שלכם וכו'.
שלב שני: יצירת הקונספט למצגת
זהו השלב בו ניכנס לנעליים שלכם, ונבנה קונספט מנצח למצגת. מה המסר שאנחנו מנסים להעביר? אילו צבעים ופונטים נבחר כדי להעביר מסר זה? אלו הם דוגמה לשאלות שנשאל בשלב הזה.
שלב שלישי: תוכן משכנע
כעת ניצור את התוכן של המצגת, ונשלב בתוכו את כל המידע שאספנו מכם לגבי המיזם. נוודא שכל פסיק במקום, שכל אלמנט עיצוב תורם לתמונה הכללית, וושהמסר מועבר באופן המשכנע ביותר. לאורך כל שלב זה ניתן לכם את ההזדמנות להכניס את הרעיונות והחזון שלכם אודות המצגת.
שלב רביעי: עיצוב שהוא קסם
זה החלק הכי מרגש עבורנו! פה אנחנו מביאים לידי ביטוי את החזון הויזואלי למצגת ובונים שקופיות מהממות שמספרות את הסיפור שלהעסק / השירות / המוצר שלכם.
בסוף התהליך נגיש בפניך מצגת שיהיה לה את אלמנט ה-"וואו". שתצליח לסקרן את הקהל שלך ותגרום לו לרצות לדעת עוד.


אהבתם? רוצים לבלוט מעל כולם? דברו איתנו:)

או שפשוט תרימו טלפון: 054-4715339

צרו קשר
close slider

    אהלן!

    איזה כיף לשמוע מכם :)

    השאירו הודעה ונחזור אליכם במהרה!

    או שתתקשרו כבר עכשיו: 054-4715339