שירותי עיצוב גרפי ומיתוג לחברות, אירגונים וסוכנויות דיגיטל

עיצוב אתרים ומיתוג במיקור-חוץ.
הגדלת העסק שלך ושיפור ההחזר על ההשקעה שלך בעזרת שירותי המיקור חוץ שלנו.
עיצוב אתרים יצירתיים, מיתוג וניהול פרוייקטים, כך שתוכל להתמקד בהגדלת בסיס הלקוחות שלך.
לסטודיו ארטיסטיק ניסיון רב בעיצוב מלוטש, ידידותי למשתמש, זמני תגובה קצרים, עיצוב אתרים ומערכות באיכות גבוהה.

למה כדאי לעבוד איתנו במיקור-חוץ?

עלות נמוכה ומשתלמת

עיצוב גרפי שוטף הוא פתרון חסכוני יעיל ומחושב, המספק לחברות ואירגונים צוות עיצוב מסור ללא צורך בחיפוש עובדים לכל משימת עיצוב. על ידי בחירה במודל ריטיינר, הפרויקטים יעשו במהירות, ביעילות ועל הצד הטוב ביותר. לא מדובר רק בחיסכון כסף, מדובר בהשקעה בעיצוב מהשורה הראשונה בצורה מבוקרת שמותאמות למגבלות התקציב בחברות ואירגונים.

עיצוב איכותי ממעצבים מקצועים

בעולם המודרני אלמנטים חזותיים מדברים חזק יותר ממילים. ריטיינר עיצוב גרפי לחברות ואירגונים מבטיח זהות ויזואלית עקבית ומגובשת למותג בכל הפלטפורמות. מדובר בהרבה יותר מסתם אסתטיקה; מדובר ביצירת שפה ובידול שהקהל מזהה ומתחבר. החל מעיצוב גרפי למדיה חברתית ועד קטלוגים שיווקיים ומצגות, הריטיינר שלנו מבטיח נוכחות מותאמת ומשפיעה של המותג המהדהד עם הקהל.

שילוב של ידע טכני, יצירתיות ניסיון

בין מדובר באיפיון או יצירתי לעיצוב ממשק משתמש אינטרנט יפה ידע טכני - בארטיסטיק תקבלו 360 מעלות של פיתרונות עיצוב. אצלנו תוכל לקבל עיצובים המתאימים לכל הצרכים הטכנולוגיים אם באתרים, ממשקים וכן פתרונות לצרכי עיצוב לדפוסשל חומרי שיווק כגון קטלוגים, ברושורים ועוד.

אמינות ומקצועיות ללא פשרות

אנו בסטודיו ארטיסטיק מלווים את הלקוחות שלנו מתהליך האסטרטגיה ועד לשלב הQA, תוך עמידה בזמנים וניהול הפרוייקט. בין לקוחותינו נמנים חברות סטארטאפ רבות, גופים ממשלתיים וכן גורמי ביטחון, כך שאנו מספקים ביטחון תוך שמירה על סודיות מוחלטת ודיסקרטיות המהוגנים בהסכמי סודיות ממוקדים.

תקשורת מעולה

אנו יודעים כי תקשורת טובה הכרחית להצלחת הפרויקט. בסטודיו ארטיסטיק כל ההתקשרות מתועדת ונשמרת כך אנו מוודאים שלא פיספסנו שום מידה חשוב והפרוייקט מתבצע על הצד הטוב ביותר.

איזה כיף!

עשיתם עוד צעד לעבר עסק זורח!

מבטיחים לחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן לכל שאלה ובקשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!