עיצוב ברושורים ופולדרים

עסקים רבים משקיעים תקציב שנתי לא מבוטל בעיצוב פולדרים והדפסתם, למרות שבקלות ניתן להשתמש בשקית ניילון זולה ופשוטה למסירת מסמכים משרדיים. עסק מקצועי שמבין מיתוג, ידאג להשתמש בפולדר מעוצב וממותג כדי להותיר חותם ולשדר איכות ומקצועיות שכה חיוניים למיתוג ולמיצוב העסקי.
בסטודיו ארטיסטיק מבינים שפולדר מעוצב הינו חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית המיתוג של העסק והוא משלב את השפה החזותית ואת המסרים הטקסטואליים השזורים באסטרטגיית המיתוג.
בארטיסטיק מבינים שישנן 3 סיבות עיקריות שהופכות פולדר מעוצב למוצר חובה:
1. מיצוב ומיתוג
כשפולדר מעוצב באופן התואם את אסטרטגית המיתוג של העסק, מעביר את המסרים החזותיים והטקסטואליים כמו לוגו חברה, סלוגן, פרופיל חברה וערך מבדל, הוא הופך לשגריר המותג וממצב את העסק באופן יוקרתי, מרשים, איכותי ומקצועי.
2. סדר וארגון
2. סדר וארגון
פולדר מעוצב, כמוצר פונקציונאלי המאגד מקבץ מסמכים וברושורים במקום אחד, הפולדר המעוצב מאפשר יצירת סדר וארגון וממצב אותך כעסק מאורגן. כשמסמכים כמו הצעת מחיר, ברושור, דף מוצר ודומה נמסרים ללקוח בתוך פולדר, קטנים הסיכויים לאובדן חומר חשוב בתוך ערימת תכנים שיווקיים או ניירות משרדיות.
3. שיווק off-line
3. שיווק off-line
פולדרים וברושורים מעוצבים הינם חלק בלתי נפרד מאסטרטגית שיווק off-line ומשמשים כסוג של יח”צן. הפולדרים מכילים מידע קריטי אודות החברה ופרטי התקשרות כמו- פרופיל חברה, טלפון, אתר, מייל וערוצי פעילות במדיה חברתית, כך שגם אם כרטיס הביקור שמסרת ללקוח אבד, פולדר מעוצב יבטיח שהם יישארו בידיו ממילא. כאשר אתה מגיע לפגישה ומגיש פולדר מעוצב עם לוגו חברה מתנוסס עליו, אתה יוצר רושם ומותיר תדמית של חברה ממותגת, מסודרת ומקצועית.
פולדרים מעוצבים יכולים לשמש אותך לאורך זמן ובחישוב של עלות מול תועלת לחלוטין מדובר בהשקעה שמצדיקה את עצמה הן לטווח הארוך והן בפונקציונאליות שלה. מומלץ!

ראשית נציין כי פולדר מעוצב זהו מוצר אסטטי ופונקציונאלי המשמש עסקים רבים למסירת מסמכים משרדיים ללקוחות כדוגמת – הצעות מחיר, פרוספקטים, דפי מוצר ועוד.

כך למשל מכיל פולדר מעוצב את לוגו החברה, פרטי ההתקשרות ואת פרופיל החברה. כל האינפורמציה מאוגדת במוצר אחד אשר עיצובו תואם את השפה החזותית ואת המסר השיווקי. עיצוב הפולדר הינו מאוד אסטטי, מוקפד ונקי, משדר ערכים כמו סדר, איכות ומקצוענות, לכן מתאים מאוד לעסקים מתחום האסתטיקה, הרפואה, התחום הפיננסי, עורכי-דין ורואי חשבון, יועצים למיניהם ועוד.

1. מיצוב ומיתוג

איזה כיף!

עשיתם עוד צעד לעבר עסק זורח!

מבטיחים לחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן לכל שאלה ובקשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!